04-8413171
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

אודות ב.י.ע.ד

חברת "ב.י.ע.ד שיווק ברזל בע"מ" אשר נוסדה בשנות השמונים הינה כיום מבין החברות המובילות בישראל בתחום המסחר בברזל, שיווק מוצרי ברזל, מוצרים משלימים ואביזרים נלווים לענפי המתכת, התעשייה, החקלאות ולמגזר הפרטי ועוסקת גם בייצור, חיתוך וניקוב פחים לפי דרישות הלקוח.

ב.י.ע.ד. ממוקמת במפרץ חיפה ומשווקת מתוך מחסן ברזל ותיק ומקצועי, לקהל לקוחות מגוון מגבול הצפון ועד לאזור המרכז ואף לדרום הארץ. על לקוחות החברה נמנות חברות פרטיות וציבוריות גדולות וידועות, משרדי ממשלה, עיריות ומועצות מקומיות, לקוחות פרטיים כמו גם מחסני ברזל גדולים המשווקים לקהל הרחב.

ב.י.ע.ד. מתגאה במלאי רחב ומגוון של מוצרי הברזל אותם היא מייצרת ומפיצה תוך מתן דגש על איכות המוצר, אחסנה נאותה וזמינות. כל זאת, על מנת לספק שירות מהיר יעיל ואמין ללקוחות החברה.

ב - ב.י.ע.ד. מאמינים כי שביעות רצונו של הלקוח היא המפתח ליחסים פוריים וארוכי טווח ולפיכך משקיעה החברה מאמצים רבים לשיפור השירות, איכות ומגוון המוצרים. מגוון המוצרים אותם משווקת ומפיצה ב.י.ע.ד. יחד עם מניפת השירותים ויכולות הייצור שיש בידה, מאפשרים ללקוחות החברה לקבל את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת. 

מעוניינים בייעוץ, הכוונה והצעות מחיר? אצלנו תקבלו מענה בכל שלב, בכתב או במספר 04-8413171 לכל מוצרי הברזל והשירותים הנדרשים לכם, החל מנפחות ברזלפרופיל בלגי, ערגול פחיםצינורות, פרופילים שונים, מעקות, סורגי ברזל, סורגים מעוצביםפלטות ברזל שטוח, גדרות ורשתות, איסכורית, מוצרי פח ועוד.