04-8413171

פרופיל בלגי ברזל

הפופולריות של הפרופיל הבלגי תפסה תאוצה והינה נפוצה מאוד כיום בבנייה פרטית וגם בבנייה קבלנית רוויה, מסחרית וציבורית. הצורך בקבלת מענה לזמן ארוך, תחזוקה קלה, איכות וחוזק ללא התפשרות על המראה העיצובי נתנו לפרופיל הבלגי במה מכובדת בקרב מעצבים וקבלנים רבים. פרופיל בלגי מברזל הינו פרופיל חזק אך עדין ואלגנטי במראהו. דלתות וחלונות העשויים מפרופיל בלגי מברזל מיוצרים ומעוצבים בגדלים שונים ובצורות מגוונות, הם משתלבים בחלל הבית תוך שילוב פנים וחוץ בצורה הרמונית. הפיגום במשטחי זכוכית עם מרקמים וגוונים שונים מעניק לכל בית את הטאצ' הייחודי לבעליו ומייצרים אווירה מיוחדת לצד מראה אלגנטי ויוקרתי. אם אתם מחפשים פתרון אידיאלי לשנים רבות, פרופיל בלגי מברזל הוא ללא ספק בחירה נבונה.

הלקוחות ומעטפת השירות שלנו:

ב.י.ע.ד משווקת פרופיל בלגי מברזל ובין לקוחותיה קיימות חברות פרטיות וציבוריות גדולות וידועות, משרדי ממשלה, עיריות ומועצות מקומיות, לקוחות פרטיים, קבלני בניין, אדריכלים, מעצבים וגם מחסני ברזל גדולים המשווקים לקהל הרחב.
בנוסף לשיווק פרופיל בלגי מברזל ב.י.ע.ד הינה אחת מהחברות המובילות בארץ במסחר בברזל, שיווק מוצרי ברזל, מוצרים משלימים ואביזרים נלווים לענפי המתכת, התעשייה, החקלאות ולמגזר הפרטי ועוסקת גם בייצור, חיתוך וניקוב פחים לפי דרישות הלקוח.

פרופיל בלגי מברזל מסופק על ידינו בתוספת גומי לאטימה.


ב.י.ע.ד עוסקת במסחר ולא במוצר מוגמר של פרופיל בלגי מברזל, ובכל הקשור להרכבה נוכל להמליץ לכם על קבלנים מהשורה הראשונה בהתאם לאזור הרצוי.

 

נתונים חשובים על פרופיל בלגי מברזל:

דבר ראשון תופתעו לגלות שמקורו של הפרופיל הבלגי הוא לא מבלגיה והוא מיוצר בשוויץ. בשאלה "מה עדיף? חלונות מעץ או מברזל?" – הברזל ניצח. התחזוקה הקלה, אפשרויות העיצוב הרבות ואריכות הימים הנחו את הצרכנים השונים והובילו אותם להעדיף פרופיל בלגי מברזל.

 

אז מדוע הפך פרופיל בלגי מברזל למעוז חפצם של קבלנים ומעצבי פנים רבים?

המסגרת העדינה והדקה. בשל חוזקו של הברזל ניתן להשתמש בפרופילים דקים במיוחד למראה עדין.
החוזק של הברזל. הברזל הוא חומר חזק ביותר, אם לא החזק מכולם. יתרון זה מאפשר שימוש בפרופיל דק ועדין גם במקומות בהם מדובר בחלונות גדולים עם זכוכיות מכל הסוגים. החל מזכוכית רגילה, מחוסמת, כפולה או כל זכוכית כבדה אחרת, ועד חלונות עם תריסים מובנים היושבים במשקלם על הפרופיל עצמו.
אטימות ועמידות גבוהים. גם מבחינה כלכלית פרופיל בלגי מברזל משתלם מאוד ומוכיח את עצמו לאורך שנים רבות. מדובר ברכישה לכל החיים ובהשקעה הכי משתלמת.
החופש בעיצוב. מניפת אפשרויות עיצוביות רבות ולפי טעם אישי. למרות חוזקו של הברזל הוא ניתן לכיפוף ועיצוב, וניתן לחלוקה וצביעה. כמו כן ניתן עם השנים להחליף את צבעו של הפרופיל ולחדש את מראה הבית בהתאם לרצון צרכני הקצה וללא צורך באיש מקצוע.
המחירים הנוחים. אם בעבר נטו קבלנים ומעצבי פנים לבחור פרופיל בלגי מאלומיניום בגלל מחירו הזול, כיום ירדו משמעותית מחיר פרופיל בלגי מברזל. מחירם הפך לנוח, מה שגרם לרבים מאנשי המקצוע להמיר את האלומיניום בברזל בכל הקשור לחלונות ודלתות. כל אלה הופכים את הבחירה בפרופיל בלגי מברזל לטבעית

 

למה לרכוש פרופיל בלגי מברזל דווקא מב.י.ע.ד?

ייצור פרופיל בלגי דורש מקצועיות רבה, ניסיון ומוניטין. אנו גורם אובייקטיבי הדואג לספק ללקוחותיו את הטוב ביותר מתוך ידע ומקצועיות שנרכשו בשנים רבות של מסחר ושיווק בתחום.
דברנו על יתרונותיו הרבים של הברזל, אבל חשוב לציין שברכישה של פרופיל בלגי מברזל מגורם שהוא לא 100% מקצועי מהר מאוד יצופו גם החסרונות.
מעבר לבדיקות של גמישות, חוזק, אטימות ועמידות, אנו בודקים את רגישות הפרופיל למים וחמצן כדי להיות בטוחים ללא ספק שהפרופילים המשווקים תחת ידינו לא יפתחו עם הזמן סדקים בצבע וחלודה, ולא תיווצר בהם התעקמות כתוצאה משינויי טמפרטורה וקושי בתפעול פתיחה וסגירה של החלונות.
בב.י.ע.ד אנו מקפידים על פרופיל בלגי ברמה גבוהה ומקסימלית, שיוצר בטכנולוגיות מובילות בכל שלבי הייצור ובעזרת הון אנושי מקצועי האמון על מניעת תופעות אלו.

המומחיות של ב.י.ע.ד היא בשיווק פרופיל בלגי מברזל ללא פשרות. זו מהות העבודה שלנו ולאליה אנחנו מרכזים את כל הכישורים המקצועיים, והטכנולוגיים של החברה.
לחלון בלגי מברזל מושלם עבור הפרוייקט שלכם אתם צריכים לשים לב לשני היבטים חשובים.
פרופיל בלגי מברזל ברמה הגבוהה ביותר ומתקין שזוהי המומחיות שלו.
יתרון הגודל של ב.י.ע.ד והמחירים הנוחים (כפועל יוצא של זה) הפכו אותנו לברי סמכא מומחים בתחום, עובדה המזרימה אלינו קבלנים ומנהלי פרויקטים ציבוריים גדולים ובינוניים אשר בחנו לאורך זמן את איכות הפרופילים ואת מחירם ומצאו שזוהי הדרך הנוחה והשקטה ביותר עבורם. עבור הרכבה והתקנה אנו שמחים שמחים להמליץ לכם על מתקיני חלונות בלגיים מומחים לשביעות רצונכם.

 

לכל מיפתח עם נוף יש סקסאפיל – והוא מתחיל בפרופיל...

מפרט פרופיל בלגי ברזל 1

מפרט פרופיל בלגי - 1

 

מפרט פרופיל בלגי ברזל 2