04-8413171

פרופיל בלגי ברזל

הפופולריות של הפרופיל הבלגי תפסה תאוצה והינה נפוצה מאוד כיום בבנייה פרטית וגם בבנייה קבלנית רוויה, מסחרית וציבורית. הצורך בקבלת מענה לזמן ארוך, תחזוקה קלה, איכות וחוזק ללא התפשרות על המראה העיצובי נתנו לו במה מכובדת בקרב מעצבים וקבלנים רבים. חלונות פרופיל בלגי ברזל הינם בעלי פרופיל חזק אך עדין ואלגנטי במראהו. דלתות וחלונות העשויים מפרופיל זה מיוצרים ומעוצבים בגדלים שונים ובצורות מגוונות, הם משתלבים בחלל הבית תוך שילוב פנים וחוץ בצורה הרמונית. הפיגום במשטחי זכוכית עם מרקמים וגוונים שונים מעניק לכל בית את הטאצ' הייחודי לבעליו ומייצרים אווירה מיוחדת לצד מראה אלגנטי ויוקרתי. אם אתם מחפשים פתרון אידיאלי לשנים רבות, פרופיל בלגי מברזל מקצועי הוא ללא ספק בחירה נבונה.

 

 

הלקוחות ומעטפת השירות שלנו:

ב.י.ע.ד משווקת פרופיל בלגי מברזל ובין לקוחותיה קיימות חברות פרטיות וציבוריות גדולות וידועות, משרדי ממשלה, עיריות ומועצות מקומיות, לקוחות פרטיים, קבלני בניין, אדריכלים, מעצבים וגם מחסני ברזל גדולים המשווקים לקהל הרחב.
בנוסף, ב.י.ע.ד הינה אחת מהחברות המובילות בארץ במסחר בברזל, שיווק מוצרי ברזל, מוצרים משלימים ואביזרים נלווים לענפי המתכת, התעשייה, החקלאות ולמגזר הפרטי ועוסקת גם בייצור, חיתוך וניקוב פחים לפי דרישות הלקוח.

פרופיל בלגי מברזל מסופק על ידינו בתוספת גומי לאטימה.

ב.י.ע.ד עוסקת במסחר ולא במוצר מוגמר של הפרופיל, ובכל הקשור להרכבה נוכל להמליץ לכם על קבלנים מהשורה הראשונה בהתאם לאזור הרצוי.

 

נתונים חשובים על פרופיל בלגי מברזל:

דבר ראשון תופתעו לגלות שמקורו הוא לא מבלגיה והוא מיוצר בשוויץ. בשאלה "מה עדיף? חלונות מעץ או מברזל?" – הברזל ניצח. התחזוקה הקלה, אפשרויות העיצוב הרבות ואריכות הימים הנחו את הצרכנים השונים והובילו אותם להעדיף פרופיל בלגי מברזל.

 

מדוע הפך למעוז חפצם של אנשי מקצוע רבים? 

המסגרת העדינה והדקה. בשל חוזקו של הברזל ניתן להשתמש בפרופילים דקים במיוחד למראה עדין.
החוזק של הברזל. הברזל הוא חומר חזק ביותר, אם לא החזק מכולם. יתרון זה מאפשר שימוש בפרופיל דק ועדין גם במקומות בהם מדובר בחלונות גדולים עם זכוכיות מכל הסוגים. החל מזכוכית רגילה, מחוסמת, כפולה או כל זכוכית כבדה אחרת, ועד חלונות עם תריסים מובנים היושבים במשקלם על הפרופיל עצמו.
אטימות ועמידות גבוהים. גם מבחינה כלכלית פרופיל זה משתלם מאוד ומוכיח את עצמו לאורך שנים רבות. מדובר ברכישה לכל החיים ובהשקעה הכי משתלמת.
החופש בעיצוב. מניפת אפשרויות עיצוביות רבות ולפי טעם אישי. למרות חוזקו של הברזל הוא ניתן לכיפוף ועיצוב, וניתן לחלוקה וצביעה. כמו כן ניתן עם השנים להחליף את צבעו של הפרופיל ולחדש את מראה הבית בהתאם לרצון צרכני הקצה וללא צורך באיש מקצוע.
המחירים הנוחים. אם בעבר נטו קבלנים ומעצבי פנים לבחור פרופיל בלגי מאלומיניום בגלל מחירו הזול, כיום ירדו משמעותית מחיר פרופילי הברזל, מה שגרם לרבים מאנשי המקצוע להמיר את האלומיניום בברזל בכל הקשור לחלונות ודלתות, וכל אלה הופכים את הבחירה בפרופיל בלגי מברזל לטבעית.

 

 

מדוע לרכוש דווקא מב.י.ע.ד?

ייצור פרופיל בלגי מברזל דורש מקצועיות רבה, ניסיון ומוניטין. אנו גורם אובייקטיבי הדואג לספק ללקוחותיו את הטוב ביותר מתוך ידע ומקצועיות שנרכשו בשנים רבות של מסחר ושיווק בתחום.

דברנו על יתרונותיו הרבים של הברזל, אבל חשוב לציין שברכישה של פרופיל בלגי מברזל מגורם שהוא לא 100% מקצועי מהר מאוד יצופו גם החסרונות.
מעבר לבדיקות של גמישות, חוזק, אטימות ועמידות, אנו בודקים את רגישות הפרופיל למים וחמצן כדי להיות בטוחים ללא ספק שהפרופילים המשווקים תחת ידינו לא יפתחו עם הזמן סדקים בצבע וחלודה, ולא תיווצר בהם התעקמות כתוצאה משינויי טמפרטורה וקושי בתפעול פתיחה וסגירה של החלונות.
בב.י.ע.ד אנו מקפידים על שיווק פרופיל בלגי ברזל ברמה הגבוהה ביותר, המיוצר בטכנולוגיות מובילות ובעזרת הון אנושי מקצועי האמון על מניעת תופעות אלו.

המומחיות של ב.י.ע.ד היא בייבוא ושיווק הפרופיל הטוב ביותר ללא פשרות. זו מהות העבודה שלנו ובכך אנחנו מרכזים את כל הכישורים המקצועיים, והטכנולוגיים של החברה.
על מנת לקבל חלון בלגי מברזל מושלם עבור הפרוייקט שלכם אתם צריכים לשים לב לשני היבטים חשובים.
רמת איכות ה]רופיל ורמת הגימור שלו, ומתקין מומחה שזוהי המומחיות שלו.
יתרון הגודל של ב.י.ע.ד והמחירים הנוחים (כפועל יוצא של זה) הפכו אותנו לברי סמכא מומחים בתחום, עובדה המזרימה אלינו קבלנים ומנהלי פרויקטים ציבוריים גדולים ובינוניים אשר בחנו לאורך זמן את איכות הפרופילים ואת מחירם ומצאו שזוהי הדרך הנוחה והשקטה ביותר עבורם. עבור הרכבה והתקנה אנו שמחים שמחים להמליץ לכם על מתקיני חלונות בלגיים מוסמכים ומומחים לשביעות רצונכם.

 

מפרט פרופיל 1

מפרט פרופיל בלגי - 1

 

מפרט 2

 

ממה צריך להיזהר בעת הרכבה והתקנה של חלונות בלגיים עם פרופיל ברזל

ב.י.ע.ד משווקת פרופיל זהבמשך שנים רבות לקבלני בניין, חברות פרטיות וציבוריות, משרדי ממשלה, עיריות, אדריכלים, קבלני בניין וגם לצרכן הפרטי המעוניין להוזיל עלויות - ובצדק.
הרבה פעמים בלקיחת קבלן האחראי על כל התהליך עד למוצר מוגמר אנו נספוג עליות תיווך רבות וללא צורך.

כמו בכל תחום, גם בתחום הרכבה ותקנת חלונות ישנם "אנשי מקצוע" לא מקצועיים, וככל שתכירו יותר את התחום תדעו להבחין באיכות עבודתם ותוכלו לדרוש את הביצוע הטוב ביותר.  אם לא תחקרו ותלמדו בנושא יצא שכרכם בהפסדם. גם אם חסכתם בעלויות החומר, עבודת הרכבה והתקנה לא מקצועית עלולה לעלות לכם ביוקר.

שמו לב. קיימים חיקויים רבים בשוק - כך תמנעו מחיקויים.

 

התקנה זולה של חלון בלגי תעלה לכם ביוקר...

רק עם הרכבה והתקנת חלון מקצועית תוכלו ליהנות מכל היתרונות.

ישנם קבלנים ואנשי מקצוע הנוהגים להשתמש בזיופים זולים וחומרים לא איכותיים המקצרים את אורך חייו של הפרופיל ופוגעים בחוויית השימוש בו.  וודאו את מקור ייצור הפרופיל ועמידותו בתקן.

התקנה לא מקצועית פוגעת ברמת אטימות החלון. איטום לא מקצועי עלול לגרום לחדירת מי גשמים, פתיחה וסגירה לא טובים, חדירת רוח ועוד.
שימוש בחומרים זולים תגרום לבעיות חלודה וצביעה לא איכותית.

כדאי לדאוג למתקין/קבלן מקצועי בעל המלצות והוכחות מהשטח (בחנו את שביעות רצון הלקוחות שלו). בצעו סקר שוק, ובאם תרצו,  נוכל להמליץ לכם על מתקינים באזורכם איתם אנחנו עובדים בשת"פ מלא. בכל מקרה, מתקין זול צריך להדליק לכם נורת אזהרה. הלכתם על הטוב ביותר, אל תתפשרו בהתקנה.

שביעות הרצון שלכם מגימור מושלם חשובה גם לנו וע"כ אנו עובדים רק עם מתקינים ברי סמכא ועם מקצועיות ברמה גבוהה ומוכחת.  

 

מרכיבי מחיר חלון בלגי:

עלות הפרופיל - תלויה בגודל החלון ורמת החלוקה הפנימית שלו (עיצובית).
סוג הזכוכית - ישנם סוגים רבים עם רמות בידוד שונות ורמת אטימות לאור שונה.
מחיר צביעה וגלוון
מחיר ההובלה
ומחי ההתקנה

 

שאלות ותשובות נפוצות:

 • האם התקנת חלון עם פרופיל בלגי מגביל את יכולת הצללת חלל החדר? 
  חלון בלגי לא מהווה מיגבלה  ויתן לשלב אותו עם תריסים מסוגים שונים כמו: תריס חשמלי, תרי עץ או אלומיניום ועוד.

 • חלון בלגי מברזל שהחליד. האם ניתן לתקן?ניתן לתקן, אך זה כרוך באי נוחות. מה שכן, ניתן להמנע ממצב זה מלכתחילה ע"י רכישת הפרופילים מספק ברזל מקצועי אשר דואג לגילוון וצביעה איכותית של הפרופיל לאחר ייצור הפרופיל (ולא לפני) ומבטיח לכם אחריות גבוה.

 • איך ניתן לדעת אם מדובר בפרופיל בלגי מברזל מקורי ולא חיקוי?
  תוכלו לקרוא בהרחבה תשובה לשאלה זו במאמר: "פרופיל בלגי מברזל - הזהרו מחיקויים".

 • האם זול יותר לרכוש את הפרופילים בנפרד ולהיעזר במתקין מקצועי בנפרד?
  בהחלט כן. דמי/עמלת התיווך נחסכים לכם והם משמעותיים. בדרך זו תוכלו להבטיח את איכות החומר המקימלית ואת הביצוע המקסמלי. בב.י.ע.ד נשמח להמליץ לכם על מתקינים מורשים ומקצועיים. שביעות רצונכם המלאה בסופו של תהליך התקנת החלון חשובה לנו מאוד, ועל כן אנו מקפידים מאוד לתת המלצות על מתקינים שנמצאו אמינים ומקצועיים, ששומרים על איכות הפרופיל שיצא מב.י.ע.ד עד להתקנה מושלמת.

 • איזו זכוכית הכי מומלצת בחלון מסוג זה?
  כל זכוכית יכולה להתאים ובתנאי שתגדירו בדיוק מהו הצורך. אם בידוד קור ורעשים חשובים לכם אנו ממליצים על זכוכית רודה ובטיחותית הנקראת טריפלקס, הנותנת מענה לשני מטרות אלה בצורה מעולה.

יש לכם אלות נוספות?  צרו אתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.