04-8413171
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

איסכורית פאנל מבודד

מחיר לפי מידה

אם אתם בתהליכי בנייה של בניין או בית חדש, אולי כבר שמעתם את הביטוי "איסכורית מבודדת" או "פאנל איסכורית" או "פנאל מבודד" אבל אתם לא בדיוק מבינים מה זה אומר ואיך זה יכול לעזור לכם וחבל, כי הוא יכול להיות שימושי להמון צרכים. קראו כיצד פנאל איסכורית יכול לשמש אתכם.

חברת ב.י.ע.ד בע"מ משווקת פאנל מבודד ומוצרי פח כגון גדר איסכוריתחיתוך פחים, ושירותים רלוונטיים נוספים, כגון:

 • ייצור פח איסכורית מפח מגולוון, ומפח מגולוון וצבוע במבחר גוונים, (לבן, כחול, ירוק, קרם, כסף, אדום, חום ועוד). רוחב הפח לאחר החפיפה הוא 1,000 מ"מ.
  אורך האיסכורית נקבע לפי דרישת הלקוח.
 • ייצור פח קוריגציה (גל שטוח כמו בפאנל) מפח מגולוון, ומפח מגולוון וצבוע, לבנייה קלה, לציפוי קירות ולחדרי קירור באורך לפי דרישת הלקוח.
 • אספקת פח גלי לכיסוי מבנים.
 • חיתוך פחים וחומרי גלם של הלקוח, גלילי פח אלומיניום ונירוסטה במידות לפי דרישת הלקוח. ניתן לצפות את הפחים בניילון שקוף או בpvc לבן.
 • אספקת פח שטוח מגולוון וצבוע באורך ורוחב לפי דרישת הלקוח במבחר גוונים, (לבן, כחול, ירוק,קרם, כסף,אדום, חום ועוד).
 • ברשותנו מחלקה גדולה ומצוידת היטב לביצוע עבודות פחחות לבניין לתעשייה ולחקלאות ולשילוט, המחלקה עוסקת בחיתוך וכיפוף פחים, בייצור מרזבים, תעלות, פלשונגים,מזחלות, ניצבים ומסלולים לבנייה קלה וכו' באורך לפי דרישת הלקוח עד אורך של 7.2 מטר ובעובי של עד 2 מ"מ ביחידה אחת.

בחצר המפעל מלאי גדול וזמין של חומרי גלם בעוביים וצבעים שונים המאפשר מענה מיידי לכל דרישה. החברה מקפידה על עמידה בלוח זמנים, עבודה מדויקת, מחירים הוגנים ושירות נאמן. מידע נוסף >>

פאנל מבודד ומוקצף - איסכורית מבודדת מפח מגולבןפאנל מבודד  

פנל מבודד לגג מפח איסכורית מבודדת – כדאי להכיר:

מהו פאנל איסכורית או פח איסכורית?

פאנל מבודד מסוג איסכורית הוא למעשה משטח פח מגולוון גמיש וחזק. יריעות איסכורית מגיעות בגדלים של מטר ועשרים ס"מ רוחב, עובי של כ-5-10 ס"מ ואורך בין 1-6 מטרים. קיימים שני סוגים עיקריים של האיסכורית – פח איסכורית עם גלים ופאנל מוקצף או פאנל מבודד – המורכב משתי יריעות שביניהן מילוי קצף סינתטי מבודד. גמישות החומר ואופן הכנתו מאפשרת התאמה כמעט לכל קיר, מפתח או משטח הדורש בידוד או כיסוי, ובנייה סופר-מהירה בין אם מדובר במבני תעשייה ומסחר, מבני מגורים, מוסדות ציבור ומבני חקלאות. הפאנלים מגיעים לרוב בצבע לבן, אבל אפשר להזמינם בצבעים רבים נוספים על פי הצורך כדי שיתאימו לעיצוב ולאופי המקום בו יותקנו.

פנאל מבודד - שימושים נפוצים:

 • קירוי
 • מרפסות
 • מחסנים
 • מבנים ארעיים
 • בידוד גגות
 • סיכוך גגות
 • החלפת גגות אסבסט

אז מה עושים עם פנל מבודד? הכל! אפשר להשתמש באיסכורית לחיפוי וכיסוי קירות ומפתחים, בתור גדרות, לבניית מחיצות פנימיות, לקירוי, תריסים, מרפסות, מחסנים, להגנה על גגות, למבנים המיועדים לבעלי חיים, להקמה מהירה של מבנים ארעיים קלים, ועוד ועוד. חישבו כמה קל וזול לבודד את גג ביתכם באמצעות כמה יריעות איסכורית מבודדת לגג שנפרשות ומהודקות אליו – עבודה של כמה שעות בלבד בדרך כלל; כמה מהיר ובטוח להקים לול תרנגולות מפח אסכורית; כמה מהר ניתן לבודד גן ילדים או בית ספר, ועוד. אין סוף לאפשרויות!

מה כל כך טוב בפח איסכורית?

פח איסכורית הינו חומר קל מאד אך חזק. תהליך הגילוון של הפח הופך אותו לחזק ועמיד אפילו יותר יחסית לעוביו. כאשר מתקינים את הפאנלים, הם זוכים לחיזוק נוסף מעמודי תמיכה, ברגים וריתוכים, כך שמתקבל לבסוף משטח שלא ייפגע בקלות על ידי תנאי אקלים ופגיעות מסוגים אחרים. פח הוא גם חומר זול מאד בהשוואה לחומרים אחרים שהיה נהוג להשתמש בהם לצרכים דומים בעבר, במיוחד לברזל או פלדה. אך לא רק החומר עצמו זול, אלא גם אופן ייצורו. הייצור של יריעות האיסכורית ממוכן ואוטומטי, מהיר מאד ואינו מצריך טכנולוגיה מיוחדת, תהליכים מורכבים ויקרים או כח אדם רב.

גם הובלת האסכורית זולה בשל משקלה הקל יחסית לחומרים אחרים ואופן אריזתה הקומפקטי. מכיוון שמרכיב ההובלה בסך עלויות חומרי בנייה הוא גדול, יש כאן יתרון משמעותי שהופך את השימוש באסכורית למשתלם ביותר. אין צורך בפועלים רבים או בציוד יקר כדי להתקין את היריעות, שהן קלות ופשוטות להתקנה. לכן מתקבל כאן חיסכון גם בכח האדם הנדרש לביצוע העבודה. בנוסף, הסכנה שחיפויי הפח שלכם יפורקו על ידי גנבי מתכות נמוכה מאד מכיוון שהם אינם שווים הרבה ואינם יכולים להכניס רווחים גבוהים.

בקיצור, השימוש בפח במקום במתכות אחרות מוזיל מאד את סך עלויות הפרוייקט ושומר על התקציב שלכם לדברים החשובים שבאמת כדאי להשקיע בהם.

 

יתרונות פנאל מבודד - איסכורית:

 • חסכון בעלויות ובזמן עבודה - כאשר עושים שימוש בפאנלים מסוג איסכורית, חוסכים לא רק בעלויות אלא גם בזמן עבודה. היריעות מודולריות ובשל היותן קלות, אינן דורשות ציוד מיוחד כדי לפרוק אותן מרכבי ההובלה. ההתקנה שלהן בשטח גם היא מהירה מאד, וניתן לכסות ביעילות שטח גדול מאד בעבודה של שעות ספורות. הדבר מבטיח עמידה בזמנים בכל פרוייקט בנייה בו משתמשים בפאנלים איסכורית.

 • רמת בידוד גבוהה - בזמן ההתקנה, היריעות מחוברות זו לזו באופן היוצר חפיפה שמקנה הגנה טובה נגד חדירת מים וחוזק נוסף לחיפוי. כאשר עושים שימוש באיסכורית שהיא פאנל מוקצף, כלומר שתי יריעות פח שביניהן מילוי מבודד, מתקבלת תוספת בידוד שיכולה להגן על כל מבנה או שטח מפני קור וחום, גם באקלים האגרסיבי של ישראל. למעשה הבידוד כל כך יעיל, עד שתוכלו למצוא אותו אפילו בחדרי קירור מקצועיים במסעדות, בבתי חולים, וכד'. הקצף המבודד מוסיף לחוזק הכללי של היריעה ומקנה לה עמידות נוספת. מלבד ההגנה מפני טמפרטורה קיצונית ורטיבות, הבידוד הוא גם מפני רעשים, שדרוג לכל מבנה.

 • מודולריות - האיסכורית, כאמור, היא מודולרית, ולכן מאפשרת גמישות תכנונית מקסימלית. כל פועל יכול להתקינה ללא צורך במהנדס צמוד וללא צורך לפענח תוכניות מסובכות. פשוט מצמידים את היריעות למשטח הרצוי או למוטות תמיכה בעזרת ברגים או ריתוך, וזה הכל. אם צריך לחתוך את היריעות, ניתן לעשות זאת בזריזות ובדיוק רב באמצעות מסור דיסק מסתובב. אל תדאגו, במקרים בהם האסתטיקה חשובה, המתקינים יוודאו שגימור ההתקנה יהיה מושלם וכל הברגים יוסתרו.

 • עמידות - לאיסכורית חיים ארוכים, היא תשרת אתכם לאורך זמן רב מבלי שתזדקק לכל סוג של תחזוקה. אם אתם צריכים לגדר שטח כלשהו, למשל, תוכלו לעשות זאת מיידית ולשכוח מהעניין – השטח יישאר חתום ומוגן למשך שנים, עד שתחליטו להסיר את הגדר ממנו.

 • בניה ירוקה - והדובדבן שעל הקצפת הוא שהשימוש באיסכורית הוא גם "ירוק" ומגן על הסביבה. זהו חומר שניתן למחזור רב-פעמי, שהתקנתו אינה יוצרת זיהום סביבתי ופסולת מיותרת. קלות המשקל שלו הופכת את הובלתו למשתלמת גם מבחינה אקולוגית, מכיוון שנדרש פחות דלק כדי לשנע אותו מאשר חומרים אחרים. הפאנלים המבודדים מספקים חסכון אנרגטי מקסימלי בחימום וקירור.

חברת ב.י.ע.ד שיווק ברזל בע"מ, מומחית לשימוש באיסכורית ובעלת ניסיון רב בהתקנתה בסוגים רבים מאד של מבנים ופרוייקטים ברחבי הארץ, לצרכים שונים. אנו מתאימים את החומר לדרישת הלקוח מבחינת צבעים, צורות ואורכים, ומוסיפים חיתוכים וכיפופים על פי צרכי הלקוח להתאמה אישית מלאה. אנו תמיד מקפידים על עמידה בזמני הפרוייקט, התקנה איכותית וחזקה, אנשי מקצוע אמינים ויעילים המבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר ועל שירות נעים עם חיוך.

פנו אלינו למידע נוסף בנושא – השאירו פרטים או התקשרו 04-8413171 ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

פנאל מבודד

באותו נושא: