04-8413171
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

חשיבות התקנת מעקות ברזל

מגורים בבניין רב קומות יכולים להיות מגורים נעימים ונוחים מאוד. כאשר אנחנו גרים בבניין דירות אנחנו צריכים לוודא שהבניין בטיחותי וראוי למגורים. כאשר אנחנו גרים בבניין רב קומות אנחנו צריכים לוודא שיש בו מעקות וסורגי ברזל ראויים.

מעקה בטיחות מציל חיים

מעקה ברזל יכול להיות עבור גרמי מדרגות והוא יכול להיות גם במרפסות או בגגות. החשיבות של המעקה היא שהוא יכול למנוע מקרים ואסונות של נפילה. מעקה מברזל מקצועי ואיכותי יכול להפוך את בניין המגורים שלנו למקום הרבה יותר בטוח ולכן חשוב להשקיע בהתקנה שלו. למעשה בכל בניין שיש בו יותר מקומה אחד חשוב שיהיו מעקות בטיחות בין אם זה בניין מגורים ובין אם זה בניין ציבורי.

חשיבות מעקה מברזל

במבנים ציבוריים חשוב מאוד לחשוב על נושאים של בטיחות. הקפדה על בטיחות של מקומות ציבוריים כמו בתי חולים, מרכזי קניות או חנויות היא נושא חשוב מאוד שיכול להציל חיים. חשוב להתקין מעקות ברזל בטיחות במבנים ציבוריים אלו כי כך השימוש בה הוא בטוח יותר עבור כל האנשים שעובדים בהם ובאים לקבל בהם שירות. כך למשל במבנים כמו קופות חולים חשוב שיהיה מעקות בטיחות לגרמי המדרגות וגם למרפסות. מעקות ברזל יכולים לסייע לאנשים בעלי נכות להתמודד עם טוב יותר עם הניידות שלהם במתחם של קופת החולים.

מעקות בטיחות מברזל לשמירה על ילדים בבית ספר

התקנה של מוטות ברזל עבור מעקות בטיחות יכולה לשמור על הבטיחות של הילדים שלנו בזמן שהם נמצאים בבית הספר. מבנים רבים בהם נמצאים בתי ספר הם מבנים רבי קומות. ילדים יכולים לשחק ובהיסח הדעת או מתוך שיקול דעת מוטעה להיות מעורבים בתאונות חס וחלילה של נפילות מגובה. בתי ספר שיש בהם מספר קומות ובל גרם מדרגות ובכל מרפסת יש מעקה בטיחות הם בתי ספר בטוחים יותר לילדים. מעקות ברזל יכולים לגרום לבתי הספר להיות סביבת לימודים בטוחה יותר לילדים שלנו.

בטיחות בגרמי מדרגות

מעקות בטיחות הם צורך בסיסי והם גם חובה חוקית לכל מבנה. בטיחות בגרמי מדרגות באמצעות מעקות ברזל יכולה להפוך את השהייה בכל בניין לבטוחה יותר. כאשר עולים ויורדים במעלה המדרגות צריך לשמור על שיווי משקל - במיוחד עם סוחבים כבודה מסוימת כמו שקיות מהסופר או קניות אחרות. כאשר בבניין בו אנחנו גרים או עובדים יש מעקה בטיחות קל יותר לשמור על שיווי המשקל בזמן שעולים ויורדים בו. מעקה הבטיחות יכול גם למנוע מקרים של נפילות מהמדרגות ומקרים של החלקה בהן.

יתרונות מעקות ברזל על פני מעקות אחרים

כאשר אנחנו רוצים לבנות מעקה בטיחות אנחנו צריכים לבחור את החומר ממנו המעקה יהיה בנוי. מעקות ברזל הם באופן משמעותי מעקות הרבה יותר טובים מאשר מעקות אלומיניום, עץ או זכוכית. היתרון של מעקות העשויים מברזל הוא שהם מאוד חזקים והם יכולים להחזיק משקל רב. מעקות אלו הם מעקות שיכולים להגן באופן כמעט מוחלט מפני נפילה או מעידה מגובה רב.

כאשר מתקינים את המעקה חשוב להתקין אותו כך שלא יהיה רווח גדול בינו ובין הרצפה - ככל שהרווח בין הרצפה למעקה גדול יותר כך יש יותר סכנה של נפילות או של תאונות. הקטנת הרווח בין המעקה ובין הרצפה מגבירה את הבטיחות שלו. עוד חשוב לשים לב מה גובה המעקה - רצוי ומומלץ שהוא יהיה בגובה שיתאים לגובה המותניים הממוצע של אדם בוגר או של ילד בגיל בית ספר במקרה והמעקה הוא מעקה לבית ספר.

קראו עוד על:

יש לכם סורגים. האם יש לכם גם הגנה?

כיצד לבחור מעקות ברזל לבית

בחירת מעקות ברזל למרפסת

מהן סבכות?