04-8413171
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

איסכורית - יתרונות דגשים ושימושים

פח איסכורית - רקע

עולם הבנייה מורכב מאין ספור המצאות וחומרי גלם שמשמשים אותו ודווקא הפח לא תפס מקום של כבוד. תפיסה זו הינה טעות ביסודה מכיוון שהפח הוא אחד מחומרי הגלם הטובים ביותר בעולם הבנייה והוא שימושי למקרים רבים.

הפח הינו חומר קל לשימוש, זול, עמיד בפגעי מזג האוויר ויכול לשמש לפעולות רבות. לכן אין ספק שהפח הוא אחת ההמצאות החשובות ביותר שיש בעולם הבנייה ועל כך נרחיב בהמשך.

אנו נתמקד באחד השימושים המרכזיים של הפח שהוא איסכורית, אשר בנויה מפח ומשמשת בעולם הבנייה לשימושים רבים, נרחיב את היריעה על תחום זה ונספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על כך.

למה משמשת איסכורית?

איסכורית בנויה מפח ושימושיה רבים. ראשית האיסכורית משמשת כגג לבניינים רבים ועושה זאת בהצלחה רבה. כגג, האיסכורית קלה להנחה, יעילה וזולה במיוחד, מה שמקנה לה יתרונות רבים ולכן רבים בוחרים לשים את האיסכורית כגג. בנוסף האיסכורית משמשת כגדר היקפית לאתרי בנייה הזקוקים להגנה מפני גנבים וסתם עוברי אורח וסקרנים. מכיוון שהפח הוא חומר קשיח מאוד הרי שלא ניתן לפרוץ אותה בקלות והיא מספקת הגנה מלאה לאתר הבנייה. כמובן שהאיסכורית יכולה לשמש כגדר למקומות רבים, כגון לולים ואתרי מסחר ולא רק לאתרי בנייה. בנוסף האיסכורית משמשת להתקנת רצפה בצירוף חומרים אחרים.

יתרונות איסכורית

איסכורית מחזיקה למעשה בכל היתרונות בהם מחזיק הפח:

  • קל לתפעול - ראשית היא חומר גלם שמאוד קל לעבוד איתו ולהשתמש בו וכך ניתן לבצע איתה המון פעולות כמו חיתוך וכיפוף.
  • חסכון כלכלי - לא רק זאת, האיסכורית גם זולה מאוד וזאת ללא פגיעה באיכויות שלה. כך אנו יכולים להתקין את האיסכורית במקומות רבים ללא בעיות ומבלי לחשוש להוציא הרבה כסף עקב כך.
  • חומר חזק - בנוסף לכך האיסכורית מאוד חזקה ומאפשרת לנו להתקין אותה כגג, כרצפה ובכל מקום הדורש קשיחות מסוימת.

כל היתרונות הללו של האיסכורית גורמים לה להיות חומר הגלם המושלם לפעולות רבות שאנו מבצעים בעולם הבניה. חשוב להזכיר גם כי האיסכורית מחזיקה מעמד לאורך זמן רב מאוד מה ששוב גורם לחיסכון כספי ניכר.

מדוע כדאי לאטום גג איסכורית?

כפי שראינו לגג האיסכורית ישנם יתרונות רבים שבאים לידי ביטוי בחומר גלם זה. עם זאת יש לזכור כי אנו חייבים לדאוג לאטום את גג האיסכורית כדי למנוע מהחום להיכנס. ראשית, החום יכול להיות מאוד מעיק ולהקשות עלינו להתנהל בתוך המבנה, בנוסף החום מחייב אותנו להשקיע רבות בקירור מה שמחייב הוצאה כספית. איטום גג האיסכורית הוא הפתרון הטוב ביותר להתמודד עם בעיות הבידוד של הגג ויש להקפיד על כך.

מדוע לא ניתן לאטום לבד את הגג?

חשוב להבין כי איטום גג האיסכורית אינו יכול להיעשות באופן עצמאי אלא מחייב עזרה של איש מקצוע שיסייע לנו. כדאי לבחור איש מקצוע כמה שיותר מומחה בכדי שהעבודה תתבצע ברמה גבוהה ובכדי שלא יקרו תקלות. לכו ובדקו עבודות קודמות של איש המקצוע ורק אם תהיו מרוצים מהם בחרו בו, אל תתפשרו על נושא זה מכיוון שהוא קריטי להצלחת הבידוד.

מכיוון שגג האיסכורית אינו מגיע עם יסודות רציניים כמו גג רעפים הרי שלא כדאי לנו לבצע את העבודה בעצמנו וכדאי לנו לקחת איש מקצוע שיעזור לנו לבצע זאת.

מוצרי פח נוספים:

פחים מחוררים ומגולוונים

פח מרוג שחור/מגולוון