04-8413171
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

עיצוב חלונות הבית עם פרופיל בלגי מברזל

עיצוב – בעל תפקיד מרכזי בבתים של ימינו

המאה ה-21 הביאה איתה שינויים רבים כשאחד המרכזיים שבהם הוא המרכזיות שתפס נושא העיצוב בבית. מעטים הבתים בהם העיצוב לא משחק תפקיד מרכזי. כיום, המחשבה כיצד יעוצבו החדרים, בין אם זה הסלון, חדר השינה או חדר הילדים, הינה חלק מרכזי בתהליך בניית בית. כאשר אנו מדברים על עיצוב, אנו חייבים להבין כי כל חלק בית מתחבר לחלק אחר והכל מתחבר לכדי שפה עיצובית אחת.

חלונות בלגיים - חלונות מעוצבים

כחלק מזה שאנו צריכים להסתכל על כל החלקים בבית, בנושא עיצוב אנו חייבים להסתכל גם על נושא החלונות, חלון מעוצב משפר את מראה הבית פלאים. אחת הדרכים המומלצות לעצב את חלון הבית היא באמצעות פרופיל בלגי מברזל. חלונות בלגיים - חלונות העשויים מפרופיל בלגי מעניקים לבית מראה אלגנטי ויוקרתי והינם מהמרשימים ביותר שקיימים היום. ייחודו של הפרופיל הבלגי נעוץ באותנטיות הרבה שלו ובכך שהוא משדר לכל באי הבית רמה אחרת מחלונות אחרים. כמובן שצריך לדאוג כי הפרופיל הבלגי יותאם לשאר חלקי הבית ובכך ישדר את השפה העיצובית.

מקור הפרופיל הבלגי והמשמעות בכך שהוא מברזל

על אף ששמו אינו מרמז על כך, פרופיל בלגי מקורו בכלל באנגליה ולא בבלגיה ובכל זאת הוא נקרא כפי שהוא נקרא. חלונות בלגיים מגיעים במגוון תצורות וצורות כאשר חלקם עשויים מחומר גלם של ברזל. כאשר לחומר הגלם ישנה משמעות בכל הנוגע לשימושים השונים של החלון, כך לדוגמא בעת פתיחת חלון בלגי מברזל הרי שלא ניתן לפתוח אותו באמצעות הזזה אלא רק בשיטת כנף בלבד. הברזל הינו חומר גלם שמאפשר לנו לבצע דברים שעם חומרי גלם אחרים, דוגמת אלומיניום, לא היינו יכולים לבצע. בנוסף, הברזל הינו חומר עמיד במיוחד לפגעי מזג האוויר במה שמהווה יתרון נוסף וגדול לשימוש בו.

על מה להקפיד בבחירת החלון שלנו?

בין אם אנו בוחרים בחלון עם פרופיל בלגי ובין אם אנו בוחרים בחלון מסוג אחר, ישנם מספר דברים בסיסיים עליהם אנו צריכים לשים דגש. ראשית, אנו חייבים לבחון את גודל החלון ואת התצורה שלו. שנית, אנו חייבים להבטיח כי האור יכנס בצורה חכמה אל הבית. לכן, ישנה משמעות גדולה לא רק לסוג המסגרת שאנו בוחרים אלא גם לסוג הזכוכית בה אנו משתמשים. כמובן שעלינו לחשוב על עוד מספר דברים, לדוגמא האם להתקין רשת על החלונות, האם יש צורך בתריסי גלילה והאם תריסי הגלילה יהיו חשמליים או לא וכו'.

מאמרים נוספים בנושא:

חלון בלגי עם פרופיל ברזל - שיא האופנה בעיצוב המטבח

איך מיוצר פרופיל ברזל ולמה הוא משמש

למה לבחור פרופיל בלגי מברזל לעיצוב הבית