04-8413171
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

פרופיל בלגי מברזל - היזהרו מחיקויים!

אחד הטרנדים החמים ביותר בעיצוב פתחי הבית הוא השימוש בפרופיל בלגי מברזל המספק מסגרת דקה ומעודנת לחלונות, דלתות וקירות זכוכית. על ידי השימוש בפרופיל ברזל ניתן לקבל מסגרת חזקה ועמידה גם לזכוכיות הכבדות ביותר אך עם מראה דק ואסתטי ומאפשר חלוקות רבות בין חלקי הזכוכית. לכן, אם כבר החלטת להשקיע בחומר הגלם היקר והאיכותי, חשוב שנבחר בדבר האמיתי. בבחירת ספק המסגרות שלך, חבל להתפשר על פחות מפרופיל בלגי מברזל מקורי, ומבעל מקצוע וותיק, מנוסה ומהימן.

פרופיל ברזל בלגי ומוצריו המתחרים

בשנים האחרונות, עקב עליית הפופולריות של פרופיל בלגי, החלו חברות רבות אשר אינן עוסקות בתחום פרופיל ברזל, להציע תחליפים לפתרון המסגרות הפופולרי על מנת להציע גם הם ללקוחותיהם פתרון דומה על ידי שימוש בפרופיל אלומיניום. כיום ניתן לרכוש דרך חברות רבות פרופיל בלגי עשוי אלומיניום בתואנה שהדבר לא רק מציע פתרון דומה, אלא בעל יתרונות רבים כמו איטום איכותי יותר ומחירים זולים יותר. בפועל, כאשר בוחרים פרופיל ברזל הוא החומר היחיד שמאפשר לקבל פרופיל בלגי איכותי באמת המציע את כל היתרונות העיצוביים.

השקעה כספית כדאית

אכן, כאשר אנו מדברים על פרופיל ברזל מחיר למטר עשוי להיות גבוה יותר ממסגור אלומיניום קל וזול. עם זאת, לעולם לא נקבל את הדבר האמיתי בעת השימוש באלומיניום עבור פרופיל בלגי. חברות רבות יבטיחו לך כי מדובר במוצר טוב יותר עקב מחירו הזול והתחזוקה הפשוטה, אך אלומיניום פשוט אינו חזק כמו ברזל ולא יאפשר מסגרת דקה ומעודנת. ההבדל יורגש באופן משמעותי. לכן, אם החלטת שברצונך בפרופיל בלגי אמיתי ומקורי שיביא עמו את המראה היוקרתי והמודרני הנחשק ללא כל פשרות, פרופי ברזל בלגי הוא התשובה

אל תהיו אטומים לנושא האטימות

האם נאמר לך שאלומיניום יבטיח לך אטימות גבוהה יותר מברזל? כנראה שנתקלת במסגר ברזל מקצועי מאוד לא מקצועי. מדובר בטענה נפוצה שנאמרת ללקוחות רבים בבואם לשפץ או לבנות בית חדש ועשויה להפחיד אותם ולוותר על פרופיל בלגי אמיתי בביתם. למעשה, כאשר השירות מגובה בידע מקצועי נרחב ובניסיון רב שנים עם פרופיל בלגי מברזל, ניתן ליהנות מפרופיל בלגי דק, עדין, עמיד וחזק אשר עשוי מברזל שיבטיח עמידות לאורך שנים ועדיין יהיה קל לתחזוקה מבלי שום צורך להתפשר על איכות האיטום או להשתעבד לחומר שיחליד וידרוש תחזוקה רבה. כאשר נעשה שימוש במתקין פרופיל ברזל מקצועי, יתרונותיו של האלומיניום כבר אינם משחקים תפקיד משמעותי כל כך.

החסרונות שבחיקויי פרופיל בלגי

ישנה סיבה לכך שעד כה קיבל הברזל עדיפות ליצירת פרופיל בלגי. הניסיון ליישם את הקונספט הזה עם חומר כמו אלומיניום יביא לתוצאות שונות בתכלית ומביא עמו חסרונות רבים.

מסגרות מגושמות

המאפיין העיקרי של פרופיל ברזל בלגי שהופך אותו לנחשק ומבוקש הוא האפשרות לייצר מסגרות דקיקות ומעודנות אשר יכולים לעמוד בעומס של זכוכיות עבות וכבדות מבלי צורך במסגור עבה ומגושם. פרופיל אלומיניום לעולם לא יוכל לתת את אותו המענה.

חלוקות מוגבלות

יתרון עיצובי נוסף שתרם לפופולריות פרופיל ברזל בלגי הוא היכולת לבצע חלוקות רבות בזכוכית. בין אם מדובר בפרופיל מרובע או אחר פרופיל אלומיניום הינו פחות עמיד וחזק ולא ניתן להגמיש את השינו בו באותו אופן שניתן עם הברזל. לכן, גם החלוקות שניתן לבצע בפתחים הינן מוגבלות למדי.

עבודה עם חומרים אחרים

כאשר אלומיניום נחשף לסיד וחומרי מילוי שונים המכילים תרכובות נתרן, הוא עשוי עם הזמן להיפגם ולהתפורר. עם ברזל, לעומת זאת, מובטחת לנו עמידות גבוהה וחומר גלם חזק שיעמוד בכל העומסים ויספק פתרון שיהיה גם יפהפה וגם ישמור על עצמו לאורך שנים רבות. 

אין צורך להתפשר

כאשר אנשי המקצוע המתקינים עבורך את הפרופילים הינם מקצועיים ומנוסים, יתרונותיו של האלומיניום אינם רלוונטיים. ברזל מגולוון הנצבע בתנורים עם צבע אקרילי ברמה גבוהה יבטיח כי הפרופילים לא יחלידו עם השנים ולא ידרוש תחזוקה רבה מדי. לאיטום אופטימלי, נעשות התאמות קפדניות ושימוש בגומיות אטימה איכותיות יבטיחו כי ניתן ליהנות מכל היתרונות המובטחים עם פרופיל בלגי מאלומיניום מבלי לוותר על השימוש בברזל החזק, העמיד והאסתטי יותר שייצור מסגרות דקיקות, מודרניות ורב שימושיות.

לייעוץ והכוונה מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר או התקשרו למספר 04-8413171

ב.י.ע.ד. מתגאה במלאי רחב ומגוון של מוצרי הברזל אותם היא מייצרת ומפיצה תוך מתן דגש על איכות המוצר, אחסנה נאותה וזמינות. כל זאת, על מנת לספק שירות מהיר יעיל ואמין ללקוחות החברה. בין היתר משווקת שנים רבות פרופיל בלגי מברזל באיכות ללא פשרות.

 קראו עוד:

חלון במטבח עם פרופיל בלגי מברזל – שיא האופנה בעיצוב

למה לבחור בפרופיל בלגי לעיצוב הבית?