04-8413171
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

איסכורית - הפתרון המושלם לבידוד, קירוי וחיפוי

איסכורית מבודדת - שימושים נפוצים:

ישנם דרכים רבות לכיסוי מבנים ולקירוי שלהם אך נראה כי לא רבים מתחרים עם האיסכורית ומחזיקים ביתרונות שלה:

  • השימוש הראשון של איסכורית הוא לכיסוי גגות וחיפוי עליהם, אך שם לא מסתיימים תפקידי האיסכורית ויש לה עוד מגוון רחב של שימושים.
  • שימוש נוסף שבו נעשה עם האיסכורית הוא לשם התקנת מחיצות בין חדרים ומבנים והעובדה שהיא עשויה מפלדה רק מחזקת את הסיבה מדוע עושים זאת.
  • ניתן להתקין גם רצפות באמצעות כלי זה מה שכמובן מהווה עבודה זולה יותר אל מול הפתרון הרגיל של בניית רצפות.
  • אחד השימושים הנפוצים ביותר שבהם אנו רואים איסכורית הוא כאשר משתמשים בה להקפה של אתרי בנייה. החוזק שלה והגובה שלה מהווים את הפתרון המושלם להגנה על אתרי בנייה והופכים אותה לכה נפוצה בתחום זה.
  • לבסוף, פעמים רבות ישתמשו באיסכורית לשם הקשחה של בנייינים ולחיזוקם וזאת שוב עקב העובדה שהיא עשוייה מפלדה.
  • דבר נוסף שניתן לבצע עם איסכורית הוא איטם גגות וזאת תודות לעובדה שהיא עשויה מפלדה שאינה חדירה למי גשם.

כך אנו רואים כי השימושים של האיסכורית הם רבים ואנו מבינים מדוע היא קונה לה מקום של כבוד בבניית מבנים ובכיסוי וקירוי של אותם מבנים.

יתרונות האיסכורית

כאמור איסכורית עשוייה מפלדה מה שמקנה לה חוזק גדול מאוד ומאפשרים לה לעמוד בעומסים רבים זאת אל מול העובדה שהיא יחסית קלה ולא שוקלת הרבה. עובדה זו מאפשרת להשתמש באיסכורית כגג ולחלק עליו עומסים בצורה שווה ובקלות יחסית. העובדה שהאיסכורית עשויה מפלדה משמעה גם כי היא אינה שבירה ועמידה בפני פגעים רבים לכך יש משמעות עצומה בטח כאשר אנו משתמשים בה לשם חיזוק של מבנה רגיל.

לא רק זאת אלא שהפלדה משמעה כי לאיסכורית יש אורך חיים רב והיא אינה מתקלקלת מהר אלא לאחר שנים רבות מאוד מה שאומר כי הוצאות האחזקה שלנו נמוכות מאוד יחסית ולאחר שקנינו את המוצר איננו צריכים להוציא כספים נוספים עקב בעיות או קלקולים של המוצר. איסכורית גם מבודדת טוב מאוד בין החוץ לפנים המבנה מה שכמובן אומר שאנו צריכים להוציא הרבה פחות על הוצאות חימום וקירור וכמובן כך אנו חוסכים כסף.

מה עוד ניתן לעשות עם האיסכורית?

בעלי בתים רבים מעוניינים לבנות בחצר ביתם מחסן אשר ישמש כזרוע הארוכה של ביתם. במחסן ניתן יהיה לשים את כל הדברים שאין להם מקום בבית וכך נרוויח מכל העולמות שטח אחסון נוסף לצד העובדה שהבית שלנו יהיה מסודר ונקי יותר. אך ממה נבנה את המחסן ומהו חומר הגלם המושלם לבנייתו? כאן נכנסת האיסכורית שוב לתמונה וזאת באמצעות העובדה שהיא מהווה חומר גלם מושלם לבנייתם של מחסנים.

ניתן לבנות הן את קירות המחסן ואת גג המחסן מאיסכורית וכך להרוויח את כל היתרונות עליהם דיברנו לפני כן. הן בידוד, הן מבנה חזק לצד עמידות גדולה הן בפני פגעים אנושיים והן בפני פגעים של מזג האוויר. כמובן שהמחסן יחזיק מעמד לאורך שנים רבות מה שכמובן אומר כי אנו לא נצטרך להשקיע בתחזוקתו. האיסכורית מגיעה במגוון רחב של תצורות וגדלים כאשר ניתן להזמין גם את האיסכורית כך שתהיה מבודדת מה שכמובן מעניק יתרון גדול מאוד.

האיסכורית היא אחד מחומרי הגלם הטובים ביותר לבנייה בבתים והיא מאפשרת לנו להגשים תצורות רבות של בנייה במגוון תרחישים. בנוסף האיסכורית זולה ושווה לכל כיס מה שהופך אותה לעוד יותר שווה וטובה.

 

מוצרים ושירותים רלוונטיים נוספים: